Siparişimi Nasıl Verebilirim ?

Öncelikle davetiyenizi beyenin davetiyenin üzerine tıklayarak açılan sayfada zarf adetinizi seçin ve davetiye adetinizi seçerek otomatik fiyatınızı göreceksiniz adetlerini seçerseniz toplam fiyatınızı göreceksiniz. Sağ alt tarafta pembe kutucuk vardır sipariş ver yazar oraya tıklayarak siparişinizi veriniz ardından karşınıza sipariş formu çıkacaktır. Sipariş formunuzu düzenli bir şekilde doldurarak siparişinizi tamamlamış olursunuz.

Size kısa zamanda mesai saatleri içinde MAİL yoluyla davetiyenizin şablonu yollanacaktır okuyup onaylamanız için yanlışlık var ise mail yoluyla bize yazarak düzeltmeleri isterseniz düzeltip tekrar mail atacaklardır size ardından onayladıkdan sonra ödemenizi yapıp bize telefonla bilgi vereceksiniz ödemeyi yaptıkdan sonra mutlaka telefonla bilgi veriniz. Mesai saatleri içinde aramınız daha iyi olur Sabah: 09.00 - Akşam: 19.00 açığız .

Ve ardından davetiyeniz baskıya yollanır teslimat süresini mutlaka öğrenin telefonla ona göre ödemesini yaparsnız teslimat süresi çok önemlidir kargo süresi kesinlikle bize ait değildir bazı illere 1 günde gider bazı yerlere 3 ila 5 günde sürebilir kargo şirketini arayarak kaç günde geldiğini kargo şirketinden öğrenmeniz lazım. Davetiyeniz size en kısa sürede teslimat yapılır.

Müşteri Hizmetleri
Sık Sorulan Sorular
0216 597 12 92
info@alodavetiye.com